PRACA

LEDS C4 oferuje środowisko pracy, które dostarcza możliwości ciągłego rozwoju na poziomie osobistym i zawodowym.

Nasz zespół ludzi składa się z dynamicznych osób, z inicjatywą i silnie dążących do doskonalenia się. Jeżeli jesteś zainteresowany i chcesz stać się częścią naszego zespołu prześlij nam swój życiorys na:

RecursosHumans@leds-c4.com

Wypełniając postanowienia określone ustawodawstwem dot. ochrony danych osobowych, informujemy Państwa, że dane osobowe jakie nam Państwo udostępniają za pośrednictwem strony internetowej i/lub w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej wraz z całą dokumentacją jaką dostarczają, będą przetwarzane zachowując poufność i wejdą w skład zautomatyzowanej kartoteki należącej do LEDS-C4 S.A. Te dane zostaną wykorzystane w celu opracowania Państwa profilu zawodowego, umożliwiając Państwu wzięcie udziału w procesach selekcji personelu przeprowadzanych przez niniejsze przedsiębiorstwo.

Jednocześnie, informujemy Państwa, że zachowamy Państwa dane dla przyszłych procesów selekcji chyby, że wybiorą Państwo skorzystanie z prawa do anulowania za pośrednictwem adresu e-mailowego rgpd@leds-c4.com. W przypadku wystąpienia jakiegokolwiek zdarzenia będą mogli Państwo dokonać stosownej skargi do Agencji ds. Ochrony Danych.

 

Firma LEDS-C4 w żadnym wypadku nie będzie odpowiedzialna za legalność, prawdziwość i ścisłość danych osobowych dostarczonych przez KANDYDATA. W przypadku wystąpienia zmian w danych KANDYDATA wyłącznie on będzie odpowiedzialny za powiadomienie o tych zmianach LEDS-C4.

Informujemy Państwa o możliwości skorzystania z praw do dostępu, poprawienia, anulowania, ograniczenia i przeniesienia swoich danych osobowych zwracając się na piśmie do LEDS-C4 S.A., Departamento de Protección de Datos (Dział Ochrony Danych), na C/ Afores s/n., 25750 Torà (Lleida), Hiszpania, tel. +34 973 468 100, rgpd@leds-c4.com.

POBIERZ INF. O PRODUKTACH

OTRZYMAJ NASZ BIULETYN

Podziel się

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje swoje własne ciasteczka i osób trzecich w celu polepszenia naszych usług i pokazania reklamy związanej z Państwa upodobaniami dzięki analizie Państwa zwyczajów surfowania. Jeżeli dalej będą Państwo po niej surfować uznajemy, że akceptują Państwo ich użycie. Mogą Państwo zmienić konfigurację lub uzyskać więcej informacji klikając ‘tutaj’.

Akceptuj / Zamknij okno