image events 01

FIRMA LEDS-C4 WSPÓŁPRACOWAŁA PRZY ZNAKOMITEJ RENOWACJI SZPITALA SANT PAU

Jesienią 2009 roku rozpoczęto pełną i złożoną renowację w celu zapewnienia trwałości tego modernistycznego klejnotu, wpisanego na listę światowego dziedzictwa UNESCO.

Firma LEDS-C4 współpracowała przy znakomitej renowacji Szpitala Sant Pau

Jesienią 2009 roku rozpoczęto pełną i złożoną renowację w celu zapewnienia trwałości tego modernistycznego klejnotu, wpisanego na listę światowego dziedzictwa UNESCO.

Firma LEDS-C4 współpracowała przy całkowitej restauracji tej tak emblematycznej przestrzeni, dostarczając wewnętrznego oświetlenia różnych sal i korytarza głównego dawnego budynku Szpitala Santa Creu i Sant Pau w Barcelonie.

Seria Multidir z LEDS-C4 stanowiła punkt wyjścia dla architekta Joan Noguer z OLN Arquitectes w celu zaprojektowania serii lamp wiszących i kinkietów, które spełniały następujące kryteria:

- Wkomponowanie się w przestrzeń
- Technologia LED, projektory i elementy nastawialne: oświetlenie techniczne, precyzyjne i samowystarczalne
- System awaryjny wbudowany w każdy element
- Sterowanie za pomocą systemu DALI

Mając na uwadze te wymogi, firma LEDS-C4 opracowała i wyprodukowała 16 odmiennych modeli dla pokrycia i oświetlenia różnych przestrzeni hotelowych.

Również została stworzona całkowicie nowa oprawa oświetleniowa w kształcie krzyża o wymiarach 32 x 17 metrów dla oświetlenia części podziemnej budynku Sali Hipòstila. To lampa wisząca o dolnym oświetleniu LED, górnej świetlówce T5 i pięciu wbudowanych punktach światła awaryjnego, wszystko to sterowane systemem DALI.

Wynik tej renowacji jak można obecnie zobaczyć jest wysoce wyrafinowany. Propozycja świetlna przyjęta przez firmę LEDS-C4 zdołała podkreślić piękno tego miejsca i oświetlić tyle lat historii stosując bieżącą technologię przy zachowaniu maksymalnej oszczędności energetycznej.

W Pans & Co firma LEDS-C4 była odpowiedzialna za całkowite oświetlenie lokalu. Dla oświetlenia sali zastosowano lampy typu downlight Multidir i Mini o lampach ledowych. Do oświetlenia naturalnego drzewa oliwnego obecnego w tym lokalu został użyty projektor Hubble z lampą ledową. A dla oświetlenia lady do przyjmowania zamówień zainstalowana została taśma ledowa On HP.

W projekcie Caffe di Fiore wybrano całkowicie ledowe oświetlenie. Firma LEDS-C4 dostarczyła lampy typu downlight Multidir i Mini, projektor Viax i taśmę ledową On HP. W tym projekcie również zostało wykonane oświetlenie pionowego ogrodu z drewna, usytuowanego przy wejściu do lokalu, dla którego została wykonana personalizowana zmiana Hubble Led.

Na koniec w celu oświetlenia lokalu Dehesa Sta Maria zostały wykonane specjalne oprawy oświetleniowe naśladujące wzory dekoratora wnętrz. Chodzi tutaj o serię lamp wiszących, kinkietów i cztery rodzaje lamp stołowych wykonanych na zamówienie dla tego projektu. Również dostarczone zostały taśmy ledowe On HP, projektory Viax i personalizowana, zmieniona lampa typu downlight Multidir.

POBIERZ INF. O PRODUKTACH

OTRZYMAJ NASZ BIULETYN

Podziel się

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje swoje własne ciasteczka i osób trzecich w celu polepszenia naszych usług i pokazania reklamy związanej z Państwa upodobaniami dzięki analizie Państwa zwyczajów surfowania. Jeżeli dalej będą Państwo po niej surfować uznajemy, że akceptują Państwo ich użycie. Mogą Państwo zmienić konfigurację lub uzyskać więcej informacji klikając ‘tutaj’.

Akceptuj / Zamknij okno