image events 01

Zobaczymy się na Euroluce

GROK wystawi swoje nowe kolekcje na najbliższej edycji targów Euroluce, jaka odbędzie się od 9 do 14 kwietnia w Mediolanie. Tym razem zaprezentuje ostatnie nowości za pośrednictwem niektórych z jego projektantów, jak Francuzka Céline Wright, która wyróżnia się z uwagi na wykorzystywanie naturalnych materiałów o dużym pięknie dla wykonania rzemieślniczej pracy przepełnionej elegancją; Luca Turrini, włoski lighter designer, który poszukuje w swoich wzorach tendencji dążącej w kierunku minimalizmu i współczesności; oraz Francesc Vilaró, projektant przemysłowy który dostarcza za pomocą swoich detali innowacyjnych i estetycznych rozwiązań wysoce funkcjonalnych.

W ramach konceptualnej propozycji architektonicznej Victorii Garriga ta marka stworzyła stoisko zainspirowane dużymi przestrzeniami przemysłowymi. Prace Le Corbusier, Tadao Ando czy Valerio Olgiati były inspiracją do przygotowania niniejszego projektu, który stara się usytuować detale firmy GROK jako współczesny punkt odniesienia z zakresu oświetlenia.

Oprócz zaprezentowania opraw oświetleniowych, GROK wylansuje swój nowy katalog.

Odkryj nowości GROK w pawilonie 13, stoisko H08.

POBIERZ INF. O PRODUKTACH

OTRZYMAJ NASZ BIULETYN

Podziel się

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje swoje własne ciasteczka i osób trzecich w celu polepszenia naszych usług i pokazania reklamy związanej z Państwa upodobaniami dzięki analizie Państwa zwyczajów surfowania. Jeżeli dalej będą Państwo po niej surfować uznajemy, że akceptują Państwo ich użycie. Mogą Państwo zmienić konfigurację lub uzyskać więcej informacji klikając ‘tutaj’.

Akceptuj / Zamknij okno