image events 01

GROK NA EUROLUCE 2019

Obok swoich projektantów marka prezentuje nowe oprawy oświetleniowe stawiając na oświetlenie designerskie.

W tym 2019 roku Grupa LEDS C4 wybrała targi Euroluce dla zaprezentowania nowości swojej marki Grok. Dzięki imponującemu sposobowi wystawienia stoisko zaprojektowane przez architekta Victoria Garriga oddało główną rolę detalom marki prezentując je w minimalistycznym i nowoczesnym kontekście architektonicznym.

Odwiedzający goście mogli zanurzyć się w przestrzeni pełnej odblasków, form i światła, zbudowanej z najważniejszych jej kolekcji, a dodatkowo uczestniczyć w prezentacji projektantów Luca Turrini, Céline Wright i Francesc Vilaró, którzy objaśnili ideę, konceptualizację i problematykę rozwoju jakie skrywają ich kreacje.

 

Ely, kinkiet zaprojektowany przez Luca Turrini, reprezentuje nową interpretację architektoniczną klasycznego kinkietu nad łóżkiem. Uniwersalną i nowoczesną opcję pozwalającą na pełne wkomponowanie się o stopniowym i intymnym wyniku.

Céline Wright poszerza kolekcję Voiles za pomocą nowej lampy wiszącej o dwóch abażurach i niezwykłego kinkietu na ścianę. Obydwa wykonane są z japońskiego papieru Washi, materiału wyróżniającego tę francuską artystkę, który dostarcza dużej lekkości i ciepła detalom. Wszechstronność elementów tej kolekcji pozwala na wykonanie kompozycji i gier w celu utworzenia wyjątkowych i przytulnych przestrzeni.

Catenaria to nowa kolekcja przedstawiona przez Francesc Vilaró. Dużych rozmiarów detal zainspirowany na krzywych łukach Gaudiego, w którym głównymi bohaterami są alabaster oraz ciepłe i emocjonalne światło jakie wydziela ta oprawa oświetleniowa.

Marka również zaprezentowała nowości z kolekcji Circular, obecnie o dolnym świetle, Candle w czarnym wykończeniu oraz Invisible o funkcjonalnym i lekkim kinkiecie na ścianę.

POBIERZ INF. O PRODUKTACH

OTRZYMAJ NASZ BIULETYN

Podziel się

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje swoje własne ciasteczka i osób trzecich w celu polepszenia naszych usług i pokazania reklamy związanej z Państwa upodobaniami dzięki analizie Państwa zwyczajów surfowania. Jeżeli dalej będą Państwo po niej surfować uznajemy, że akceptują Państwo ich użycie. Mogą Państwo zmienić konfigurację lub uzyskać więcej informacji klikając ‘tutaj’.

Akceptuj / Zamknij okno