image events 01

GROK NA CLERKENWELL DESIGN WEEK 2019

Grok przedstawia swoje ostatnie nowości na jednych z targów stanowiących punkt odniesienia dla miłośników wystroju wnętrz, wzornictwa i architektury.

Grupa LEDS C4 nadal stawia na oświetlenie designerskie za pośrednictwem marki Grok i kolejny rok z rzędu pragnęła być obecna ze swoimi nowościami na Festiwalu Clerkenwell Design Week, który miał miejsce w dniach od 21 do 23 maja.

W ramach pojęcia światła wchodzącego w interakcje i bawiącego się przestrzeniami architektonicznymi Grok prezentuje szereg opraw oświetleniowych które podkreślają powiązanie wzornictwa z minimalizmem oraz stosunek materii ze światłem.

Circular i Candle zaprojektowane przez Benedito Design to niektóre z nowości z jakimi mogły zapoznać się osoby odwiedzające Clerkenwell. Marka Grok za pośrednictwem tych opraw oświetleniowych pragnęła oddać hołd esencjalizmowi i prostocie detali. Circular stanowi wynik połączenia wzornictwa z architekturą w celu osiągnięcia maksymalnej ekspresji przy minimalnej ilości materiału. Ten detal, dostępny w różnych rozmiarach i wykończeniach, nadaje charakteru i oświetla otoczenia o wysokich walorach architektonicznych. Z kolei kolekcja Candle, w której podkreślamy elegancję i prostotę wzoru, dokonała reinterpretacji idei kandelabra oraz zamieniła się w oprawę oświetleniową idealną do wytworzenia ciepłej i naturalnej atmosfery.

Londyńskie targi narodziły się 10 lat temu w dzielnicy East London i obecnie uznawane są za największe niezależne wydarzenie designerskie w Wielkiej Brytanii, gromadzące każdego roku ponad 40 milionów osób. Ich znaczenie przejawia się w zainteresowaniu jakie wykazują architekci i współcześni artyści, którzy przybywają na nie w celu zapoznania się i czerpania inspiracji z najnowszych propozycji wiodących marek z branży oświetleniowej.

POBIERZ INF. O PRODUKTACH

OTRZYMAJ NASZ BIULETYN

Podziel się

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje swoje własne ciasteczka i osób trzecich w celu polepszenia naszych usług i pokazania reklamy związanej z Państwa upodobaniami dzięki analizie Państwa zwyczajów surfowania. Jeżeli dalej będą Państwo po niej surfować uznajemy, że akceptują Państwo ich użycie. Mogą Państwo zmienić konfigurację lub uzyskać więcej informacji klikając ‘tutaj’.

Akceptuj / Zamknij okno