image events 01

LEDS-C4, główny bohater na LIGHT + BUILDING 2016

- Firma produkująca oprawy oświetleniowe przedstawi swoje nowości na rok 2016
- „INVISIBLE DAY” - nieuniknione spotkanie dla pasjonatów oświetlenia
- Francesc Vilaró i Michela Mezzavilla znakomici prelegenci podczas wyjątkowego wydarzenia

Torà (Lleida), 12/03/2016r.- W ramach „Light Stories”, hiszpańska firma producent opraw oświetleniowych uczestniczyć będzie w kolejnej edycji wiodących targów na świecie sektora oświetleniowego, która odbędzie się od 13 do 18 marca na terenie targowym we Frankfurcie nad Menem.

W trakcie sześciu dni tego wydarzenia, LEDS-C4 wystawi swoje główne nowości proponowane na ten rok, a nowinką jest fakt, że między innymi może liczyć na obecność projektanta oprawy INVISIBLE, Francesc Vilaró, niedawno nagrodzonej „German Design Award 2016”. Vilaró będzie odpowiedzialny za wyjaśnienie procesu twórczego i sekretów tej oprawy oświetleniowej w ramach „INVISIBLE DAY”, 15 marca 2016r.

Podobnie, projektantka oświetlenia Michela Mezzavilla weźmie również udział w tym wydarzeniu wygłaszając swój odczyt pt.: „Light me up! Digital and emotional light for people”, którego centralny temat obracać się będzie wokół niegraniczonych możliwości sterowania oświetleniem i jego zastosowań. Ta prelekcja zamierza stać się punktem spotkań i miejscem dialogu profesjonalistów tej branży, którzy odnajduję w świetle źródło inspiracji, emocji i wrażeń.

To niektóre z „Light Stories” jakich odwiedzający gość będzie mógł doświadczyć na stoisku LEDS-C4, położonym w pawilonie 1.1, B50-B51, oprócz uzyskania informacji na temat innowacyjnych propozycji LEDS-C4, z zakresu techniki świetlnej oraz technologii budownictwa.

Light + Building wybrały na tę okazję następującą sentencję: „Tam, gdzie nowoczesne przestrzenie nabierają życia: cyfrowe – indywidualne – zintegrowane”, istotny temat, który interesuje blisko 2500 wystawców ze świata oświetlenia, elektrotechniki i automatyzacji lokali mieszkalnych oraz budynków, a którzy spotkają się na tych targach. 

POBIERZ INF. O PRODUKTACH

OTRZYMAJ NASZ BIULETYN

Podziel się

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje swoje własne ciasteczka i osób trzecich w celu polepszenia naszych usług i pokazania reklamy związanej z Państwa upodobaniami dzięki analizie Państwa zwyczajów surfowania. Jeżeli dalej będą Państwo po niej surfować uznajemy, że akceptują Państwo ich użycie. Mogą Państwo zmienić konfigurację lub uzyskać więcej informacji klikając ‘tutaj’.

Akceptuj / Zamknij okno