image events 01

BARCINO, CIEPŁE ŚWIATŁO I KOMFORT OPTYCZNY W MIEJSCACH NA ZEWNĄTRZ

BARCINO to stojąca lampa salonowa nadająca się zarówno do wewnątrz jak i na zewnątrz. Chodzi tu o element o IP65, odporności na niepogody, który można bezpośrednio myć wodą pod ciśnieniem, fakt który zamienia go w doskonałą opcję na tarasy i do ogrodów. Ponadto, jest on wyprodukowany z pierwszej jakości materiałów, które zabezpieczają go i sprawiają, że jest odporny nawet w środowiskach morskich, tzn. w każdym miejscu w pobliżu morza.

Inną z zalet tej oprawy oświetleniowej to łatwość jej przewożenia, montowania i ustawiania  wysokości w trzech możliwych rozmiarach. W ten sposób można połączyć kilka BARCINO o różnych wysokościach w celu uzyskania odmiennej atmosfery, lekko personalizując ją w zależności od potrzeb. Dla ułatwienia instalacji zawiera ona 5 metrowy przewód z neoprenu i wtyczkę.

Światło jakiego dostarcza ten produkt jest jednorodne i ciepłe, doskonałe do oświetlenia otwartych przestrzeni jak również miejsc do wypoczynku i relaksu, dzięki jednolitości i komfortowi optycznemu. BARCINO zamienia przestrzenie w przyjemne miejsca do skorzystania z ładnej pogody na wolnym powietrzu.

POBIERZ INF. O PRODUKTACH

OTRZYMAJ NASZ BIULETYN

Podziel się

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje swoje własne ciasteczka i osób trzecich w celu polepszenia naszych usług i pokazania reklamy związanej z Państwa upodobaniami dzięki analizie Państwa zwyczajów surfowania. Jeżeli dalej będą Państwo po niej surfować uznajemy, że akceptują Państwo ich użycie. Mogą Państwo zmienić konfigurację lub uzyskać więcej informacji klikając ‘tutaj’.

Akceptuj / Zamknij okno