image events 01

Już dostępne na stronie internetowej LEDS-C4 pliki ULD wszystkich opraw oświetleniowych

LEDS-C4 oferuje swoim klientom poprzez usługę Premium de Dialux wszystkie pliki ULD swoich lamp bezpośrednio na jego stronie internetowej, bardzo proste do pobrania i bezpłatne. Pliki ULD są w 100% kompatybilne z Dialux 4.12 i Dialux Evo.

Dzięki tej usłudze LEDS-C4 zamierza poprawić doświadczenie wszystkich tych (architektów, inżynierów, projektantów oświetlenia i stylistów) którzy potrzebują wykonać w sposób szybki i łatwy obliczenia ilościowe i jakościowe w projektach oświetleniowych, choć nie mają do dyspozycji fizycznego katalogu firmy.

Ta usługa pozwala m.in. na zawarcie opraw oświetleniowych LEDS-C4 pokazanych w 3D wraz z rozmieszczeniem natężenia świetlnego i opisem artykułu.

Celem naszej firmy jest poprawienie i ułatwienie pracy naszych klientów, dzięki opcji Premium de Dialux dokonujemy kolejnego kroku naprzód w kierunku udostępnienia informacji i przydatnych plików, dużo bardziej dokładnych a jednocześnie wygodniejszych w obsłudze. 

POBIERZ INF. O PRODUKTACH

OTRZYMAJ NASZ BIULETYN

Podziel się

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje swoje własne ciasteczka i osób trzecich w celu polepszenia naszych usług i pokazania reklamy związanej z Państwa upodobaniami dzięki analizie Państwa zwyczajów surfowania. Jeżeli dalej będą Państwo po niej surfować uznajemy, że akceptują Państwo ich użycie. Mogą Państwo zmienić konfigurację lub uzyskać więcej informacji klikając ‘tutaj’.

Akceptuj / Zamknij okno