image events 01

LEDS-C4 oświetlił Bank BCR Nicoya w Kostaryce

LEDS-C4 oświetlił elewację nowego oddziału banku BCR Nicoya w Guanacaste (Kostaryce) za pośrednictwem produktu TRON. Ten element szczególnie przeznaczony na zewnątrz, dzięki swojemu dynamicznemu systemowi oświetlenia RGB i sterowaniu DMX pozwala na utworzenie różnych możliwości kolorystycznych światła w zależności od danej chwili i w ten sposób zawsze jest w stanie uzyskać poszukiwaną estetykę.

Wynikiem tego jest zewnętrzne oświetlenie budynku, które go ozdabia a jednoczenie wyróżnia. Ponadto, ten budynek był pierwszym w Kostaryce jaki otrzymał certyfikat LEED Platino.

Celem LEDS-C4 jest zawsze osiągnięcie jak najlepszego wyniku przy maksymalnym wykorzystaniu możliwości i dobrej jakości szerokiego asortymentu jego produktów. 

POBIERZ INF. O PRODUKTACH

OTRZYMAJ NASZ BIULETYN

Podziel się

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje swoje własne ciasteczka i osób trzecich w celu polepszenia naszych usług i pokazania reklamy związanej z Państwa upodobaniami dzięki analizie Państwa zwyczajów surfowania. Jeżeli dalej będą Państwo po niej surfować uznajemy, że akceptują Państwo ich użycie. Mogą Państwo zmienić konfigurację lub uzyskać więcej informacji klikając ‘tutaj’.

Akceptuj / Zamknij okno