image events 01

STYLUS – elegancka kolekcja wtapiająca się w przestrzeń

Kolekcja STYLUS z Decorative LEDS-C4 to idealne rozwiązanie dla oświetlenia przestrzeni niezmiernie eleganckimi detalami, które doskonale się wtapiają w oszczędne i relaksujące otoczenia. Wąska struktura zamienia ją w wystylizowany element, który łatwo dopasowuje się w domu, hotelu czy różnych strefach przeznaczonych do pracy lub spotkań towarzyskich.

Ta kolekcja składa się z dwóch lamp wiszących (jedna o białym wykończeniu, a druga o czarnym) o maksymalnej długości wynoszącej 2 m, z 2 kinkietów (białego i czarnego), które można również zainstalować jako plafony oraz dwóch lamp podwieszanych o maksymalnej długości 1 metra i 800 cm, które posiadają 4 ewentualne akcesoria takie jak rozpraszacz z czarnym i złotym wykończeniem, czarnym i miedzianym, białym i złotym bądź białym i miedzianym.

Wszystkie produkty STYLUS mają moc 7,5W, fakt, który zamienia całą tę rodzinę opraw oświetleniowych w podstawowy element techniczno-dekoracyjny o doskonałym źródle światła, tani i gwarantujący poważne oszczędności energetyczne.

POBIERZ INF. O PRODUKTACH

OTRZYMAJ NASZ BIULETYN

Podziel się

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje swoje własne ciasteczka i osób trzecich w celu polepszenia naszych usług i pokazania reklamy związanej z Państwa upodobaniami dzięki analizie Państwa zwyczajów surfowania. Jeżeli dalej będą Państwo po niej surfować uznajemy, że akceptują Państwo ich użycie. Mogą Państwo zmienić konfigurację lub uzyskać więcej informacji klikając ‘tutaj’.

Akceptuj / Zamknij okno