image events 01

LEDS-C4 bierze udział w remoncie największego na świecie Novotel

Firma LEDS C-4 dostarczyła dla Novotel Madrid Center produkty z gamy dekoracyjnej, technicznej i oświetlenia zewnętrznego. W ten sam sposób wykonała również specjalne projekty tak, aby każda przestrzeń mogła liczyć na odpowiedni produkt, biorąc pod uwagę moc i świadczenia jak również estetykę i wykończenie produktów.

Projekt remontu został wykonany w całym wnętrzu budynku – w holu, barze i restauracji, salach spotkań, na korytarzach, w windach i pokojach, jak również w nowym i imponującym wejściu; obierając sobie przyrodę za motyw przewodni z uwagi na bliskość hotelu do zielonych płuc Madrytu.

Oświetlenie LED dominuje w całości instalacji, w celu zagwarantowania oszczędności energii i bardziej skutecznego oraz dobrej jakości oświetlenia, które oprócz tego pomaga w stworzeniu twórczych i zmysłowych atmosfer w jasnych przestrzeniach.

Według Paolo Mauri, twórcy projektu: „Potrzebowaliśmy stworzyć coś, co zrobiłoby imponujące wrażenie z punktu widzenia wizualnego i estetycznego”. 

Novotel Madrid Center, niedawno zainaugurowany hotel czterogwiazdkowy, jest położony w jednym z najbardziej centralnych i znanych miejsc Madrytu. Posiada 790 pokoi i blisko 7000m2 wspólnych przestrzeni, z których ponad 2500m2 to sale konferencyjne i spotkań.

Pracownia International Hospitality Projects (IHP) wykonała ten nadzwyczajny projekt wystroju wnętrz, a zmiany w rozmieszczeniu pomieszczeń i zastosowanie najnowszej generacji materiałów zamieniły dawny Hotel Convención w przykład współczesnego wzornictwa.

 

POBIERZ INF. O PRODUKTACH

OTRZYMAJ NASZ BIULETYN

Podziel się

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje swoje własne ciasteczka i osób trzecich w celu polepszenia naszych usług i pokazania reklamy związanej z Państwa upodobaniami dzięki analizie Państwa zwyczajów surfowania. Jeżeli dalej będą Państwo po niej surfować uznajemy, że akceptują Państwo ich użycie. Mogą Państwo zmienić konfigurację lub uzyskać więcej informacji klikając ‘tutaj’.

Akceptuj / Zamknij okno