image events 01

LOTTERY, OPRAWA OŚWIETLENIOWA KTÓRA POZWALA NA ZIDENTYFIKOWANIE DOMU MIESZKALNEGO

Lottery to nowa zewnętrzna oprawa oświetleniowa o podwójnym zastosowaniu, zaprojektowana przez Francesc Vilaró z DIBA Design dla firmy LEDS-C4.

Z jednej strony pozwala na skąpanie ściany światłem za pomocą dyfuzora położonego w dolnej części oprawy oświetleniowej. Natomiast z drugiej strony pozwala na zidentyfikowanie domu mieszkalnego poprzez oświetlenie numerów i/lub liter. Ta druga możliwość umożliwia łatwe rozpoznanie w nocy domów i budynków. 


Korpus tego elementu wyprodukowany jest z wtryskiwanego aluminium wykończonego na ciemno szary kolor, a dolny dyfuzor z przezroczystego szkła. Zawiera białą neutralną 60 LED OSRAM o 4000K i całkowitym poborze 3,2W oraz strumieniu świetlnym wynoszącym 420 lm (znamionowych). Oferowana jest łącznie z Driver Eagle Rise o 100-240V.


Zostaje dołączona instrukcja dla utworzenia liczb (od 0 do 199) i liter (maksymalnie 2). Istnieje możliwość zmienienia znaków tyle razy, ile sobie Państwo tego zażyczą, jak również pozwala na ustawienie w linii poziomej kilku opraw oświetleniowych, gdy projekt wymaga większej ilości znaków.

POBIERZ INF. O PRODUKTACH

OTRZYMAJ NASZ BIULETYN

Podziel się

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje swoje własne ciasteczka i osób trzecich w celu polepszenia naszych usług i pokazania reklamy związanej z Państwa upodobaniami dzięki analizie Państwa zwyczajów surfowania. Jeżeli dalej będą Państwo po niej surfować uznajemy, że akceptują Państwo ich użycie. Mogą Państwo zmienić konfigurację lub uzyskać więcej informacji klikając ‘tutaj’.

Akceptuj / Zamknij okno