image events 01

Dom, który promieniuje LEDS-C4…

Wraz z architektem Jaime Roullion, odpowiedzialnym za wzornictwa w ramach tego projektu, LEDS-C4 wzięło udział w oświetleniu domu Casa Val, architektonicznej perełki jaka mieści się w Escazú, Kostaryce.

Casa Val, który posiada niewiarygodne umiejscowienie i widoki, zbudowany jest ze szlachetnych materiałów takich jak: drewno, kamień i beton.

Możemy odnaleźć produkty z gamy OUTDOOR i TECHNICAL na zewnątrz tej budowli: na fasadzie, murze, w patio lub na stopniach do altanki.

Również sala została oświetlona przez LEDS-C4 za pomocą produktów z rodziny GEA lub MULTIDIR

Patio poszukuje intymności zawartej w wodzie, świetle i przyrodzie. Materiały powierzchni oddziałują na siebie i dostarczają różnych rodzajów przestrzeni pośród pomieszczeń towarzyskich. 

POBIERZ INF. O PRODUKTACH

OTRZYMAJ NASZ BIULETYN

Podziel się

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje swoje własne ciasteczka i osób trzecich w celu polepszenia naszych usług i pokazania reklamy związanej z Państwa upodobaniami dzięki analizie Państwa zwyczajów surfowania. Jeżeli dalej będą Państwo po niej surfować uznajemy, że akceptują Państwo ich użycie. Mogą Państwo zmienić konfigurację lub uzyskać więcej informacji klikając ‘tutaj’.

Akceptuj / Zamknij okno