image events 01

Grok inauguruje swoją obecność w Internecie

Odkryj groklighting.com oraz profile Grok na Facebooku, Instagramie i Pinterest!

groklighting.com to link, z którego można odwiedzić nową stronę internetową marki Grok. Chodzi tutaj o rodzaj landing page zaprojektowanej zgodnie z Podręcznikiem Tożsamości Korporacyjnej tej marki, a która ma elegancki i dynamiczny wygląd. To wstępny krok do posiadania portalu internetowego z całą opracowaną informacją, na którym w najbliższym czasie użytkownicy będą mogli odnaleźć między innymi pliki i szczegóły związane z każdym produktem.

Na razie za pośrednictwem tej pierwszej prezentacji marki w sieci odwiedzające ją osoby mogą pobrać katalog Grok i pogłębić swoją wiedzę na temat jej produktów, kolekcji i projektantów. Również mogą skontaktować się z firmą za pośrednictwem formularza lub poszczególnych obszarów obsługi klienta, odnośnie których wyszczególniona została cała informacja.

Równolegle, Grok zadebiutował w sieciach społecznościowych z profilami na FacebookuInstagramie i Pinterest, na których możecie śledzić wszystkie nowości tej marki LEDS-C4.

Bądź na bieżąco, śledź markę Grok!

POBIERZ INF. O PRODUKTACH

OTRZYMAJ NASZ BIULETYN

Podziel się

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje swoje własne ciasteczka i osób trzecich w celu polepszenia naszych usług i pokazania reklamy związanej z Państwa upodobaniami dzięki analizie Państwa zwyczajów surfowania. Jeżeli dalej będą Państwo po niej surfować uznajemy, że akceptują Państwo ich użycie. Mogą Państwo zmienić konfigurację lub uzyskać więcej informacji klikając ‘tutaj’.

Akceptuj / Zamknij okno