image events 01

MOSKWA, DUBAJ, NOWY JORK I LONDYN TO NASZE KOLEJNE KIERUNKI. ODWIEDŹ NAS!

LEDS-C4 weźmie udział w PIR Expo, I Saloni WorldWide Moscow, Light Middle East Dubai, BDNY oraz w Sleep Event, w Londynie

LEDS-C4 weźmie udział w obchodach PIR Expo Russian Hospitality Week, jakie odbędą się w Moskwie od 9 do 12 października. W tym roku, w którym obchodzona jest 20 edycja, te targi mogą liczyć na udział ponad 600 firm połączonych wizją stworzenia nowych punktów widzenia w tradycyjnej branży hotelarskiej.

Równolegle do tego i w tym samym mieście, od 11 do 14 października, możecie nas odwiedzić na I Saloni WorldWide Moscow, rosyjskich targach będących puntem odniesienia w dziedzinie wystroju wnętrz i wzornictwa, o ponad 300 wystawcach przyjmujących ponad 30.000 profesjonalistów tego sektora i ogólnie publiczności. To spotkanie do zaprezentowania pomysłów z zakresu wystroju wnętrza i wybranych elementów które zamienią się w tendencje.

Kilka dni później od 17 do 19 października, będziemy na targach Light Middle East. W ciągu tych trzech dni Dubaj stanie się punktem spotkań dla producentów oświetlenia, architektów, projektantów oraz inżynierów, jak również profesjonalistów z branży hotelarskiej.

W listopadzie Nowy Jork i Londyn

Nowy Jork, stolica mody i trendów, obchodzić będzie 8 edycję Boutique Design w dniach 12 i 13 listopada. BDNY gościć będzie projektantów wnętrz, architektów i producentów wysokiej klasy elementów zdobniczych dla branży hotelarskiej, pośród których nie zabraknie LEDS-C4. Ponad 600 stoisk na targach, które oferują szeroki program konferencji, pokazów, praktycznych warsztatów i wyjątkowych wydarzeń towarzyskich w niektórych z najbardziej interesujących przestrzeni na Manhattanie. Z pewnością to sprzyjająca atmosfera do poszerzenia wiedzy i utworzenia sieci handlowych.

Na koniec od 21 do 22 listopada LEDS-C4 będzie w Londynie, aby wziąć udział w jednym z najważniejszych spotkań w brytyjskiej stolicy, a zarazem Europy w zakresie wzornictwa hotelowego, Sleep Event. Dwa dni poświęcone wzornictwu, architekturze i nowościom dla hoteli, których tematem przewodnim w tej edycji jest lojalność. Ich celem jest odkrycie tego, co mogą zaoferować hotele, oprócz czysto funkcjonalnych elementów, aby wywołać trwałe i pełne natchnienia wspomnienia jakimi klienci pragną podzielić się.

Wykorzystaj wszystkie te wydarzenia dla poznania naszych najświeższych nowości. Czekamy na Ciebie!

A jeżeli chcesz być na bieżąco, kliknij tutaj w celu skonsultowania wszystkich targów w jakich weźmiemy udział.

POBIERZ INF. O PRODUKTACH

OTRZYMAJ NASZ BIULETYN

Podziel się

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje swoje własne ciasteczka i osób trzecich w celu polepszenia naszych usług i pokazania reklamy związanej z Państwa upodobaniami dzięki analizie Państwa zwyczajów surfowania. Jeżeli dalej będą Państwo po niej surfować uznajemy, że akceptują Państwo ich użycie. Mogą Państwo zmienić konfigurację lub uzyskać więcej informacji klikając ‘tutaj’.

Akceptuj / Zamknij okno