image events 01

LEDS-C4 wprowadza nowy katalog USA 2018

Ponad 50 nowości w ofercie liczącej blisko 200 produktów. Wszystkie detale posiadają certyfikat ETL 

Znajdź ich na leds-c4.us!

Zbiegając się z pierwszym dniem października, LEDS-C4 wprowadza nowy katalog skierowany na rynek Stanów Zjednoczonych i Kanady. Osobliwością tego wydarzenia stanowi fakt, że łączy ono dwa katalogi w jednym. A zatem za pośrednictwem jednego katalogu będą Państwo mogli odnaleźć wszystkie nowości LEDS-C4, z jego liniami Technical, Outdoor i Decorative, jak również oprawy oświetleniowych marki Grok, które wyróżniają się z uwagi na ich ekskluzywne wzornictwo.

W sumie 195 produktów, wszystkie one, posiadają certyfikaty ETL. Ten fakt gwarantuje, że spełniają one przepisy Ameryki Północnej.

95% opraw oświetleniowych zawartych w tym katalogu ma LED za swoje źródło światła. Wiele z nich jest regulowanych od 0-10V oraz oferowane są systemy wielonapięciowe 120-277V. Ponadto, można zażądać wariantów w różnych temperaturach koloru.

Jednym słowem, chodzi tu o staranie dobraną kolekcję produktów, ukierunkowaną na commercial projects i dobrze przemyślaną w celu pochwycenia najbardziej wpływowych i opiniotwórczych osób.

Skonsultuj nowe katalogi!

POBIERZ INF. O PRODUKTACH

OTRZYMAJ NASZ BIULETYN

Podziel się

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje swoje własne ciasteczka i osób trzecich w celu polepszenia naszych usług i pokazania reklamy związanej z Państwa upodobaniami dzięki analizie Państwa zwyczajów surfowania. Jeżeli dalej będą Państwo po niej surfować uznajemy, że akceptują Państwo ich użycie. Mogą Państwo zmienić konfigurację lub uzyskać więcej informacji klikając ‘tutaj’.

Akceptuj / Zamknij okno