image events 01

Spotkanie aktualizacyjne dot. oświetlenia w Chile

Ponad pół setki profesjonalistów wzięło udział w tym technicznym szkoleniu zorganizowanym przez firmę LEDS-C4. Jego celem było rozwiązanie najczęstszych technicznych wątpliwości profesjonalistów z branży oświetleniowej

W połowie miesiąca września, LEDS-C4 zorganizowała w Santiago de Chile prelekcję nadzorowaną przez kierownika odpowiedzialnego za wewnętrzne szkolenia w firmie, Jaume Vilardell. Jego celem było rozwiązanie najczęstszych technicznych wątpliwości architektów, projektantów oświetlenia, wnętrz i dystrybutorów.

Z tego powodu podjęte zostały kwestie takie jak sposób działania aparatów, źródła światła, regulacja i protokole. Również zostało wyjaśnione w jaki sposób nasi technicy opracowują produkty i jak przeprowadzają testy w laboratorium. Dodatkowo, zostały zaprezentowane niektóre próbki produktów, co posłużyło do przeanalizowania systemu instalacyjnego i możliwych zastosowań. W trakcie tego spotkania aktualizacyjnego również przedstawione zostały trendy technologiczne przyszłości w branży oświetleniowej.

Jednym słowem konferencja, która przyciągnęła sporą ilość profesjonalistów, przykuwając ich uwagę miłą i interesującą prezentacją. 

POBIERZ INF. O PRODUKTACH

OTRZYMAJ NASZ BIULETYN

Podziel się

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje swoje własne ciasteczka i osób trzecich w celu polepszenia naszych usług i pokazania reklamy związanej z Państwa upodobaniami dzięki analizie Państwa zwyczajów surfowania. Jeżeli dalej będą Państwo po niej surfować uznajemy, że akceptują Państwo ich użycie. Mogą Państwo zmienić konfigurację lub uzyskać więcej informacji klikając ‘tutaj’.

Akceptuj / Zamknij okno