image events 01

Nowy film wideo w celu wyjaśnienia wszelkich wątpliwości w trakcie procesu instalacji GEA LED

Prawidłowe zainstalowanie tej oprawy oświetleniowej gwarantuje długi okres użytkowania. Odkryj jak to poprawnie wykonać w naszym nowym filmie wideo

GEA LED to rodzina opraw oświetleniowych zaprojektowana do oświetlenia różnych przestrzeni na zewnątrz, takich jak fasady, kolumny, zabytki czy roślinność. Ich ramki wyprodukowane są ze stali nierdzewnej AISI31, a zatem są odporne na klimat morski i mogą być instalowane w pierwszej linii od morza.

O oryginalnym wzornictwie, a dla zagwarantowania długiego okresu użytkowania wzięto pod uwagę znaczenie zabezpieczenia jej elektronicznych komponentów i w ten sposób utrzymania wodoszczelnej części z diodą Led i sterownikiem strefy, w której znajduje się listwa połączeniowa. To podwójne zabezpieczenie zapewnia jeszcze dłuższy okres użytkowania produktu, a zatem prawidłowe jego zainstalowanie nabiera dużego znaczenia.

Z tego powodu w firmie LEDS-C4 wyprodukowaliśmy film wideo, w którym staramy się wyjaśnić jakąkolwiek wątpliwość jaka może nasunąć się w trakcie procesu instalacji tego elementu wbudowanego w podłogę i w konsekwencji uniknąć ewentualnych problemów.

Owa prezentacja audiowizualna dzieli się na dwie części. Pierwsza część bardziej techniczna, w której rozpraszanych jest większość wątpliwości jakie zazwyczaj nasuwają się instalatorom. W drugiej części pokazany został potencjał tej rodziny opraw oświetleniowych typu Outdoor, wobec czego może ona pomóc Państwu wybrać najodpowiedniejszą oprawę GEA LED zgodnie z potrzebami Państwa projektu oświetleniowego.

POBIERZ INF. O PRODUKTACH

OTRZYMAJ NASZ BIULETYN

Podziel się

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje swoje własne ciasteczka i osób trzecich w celu polepszenia naszych usług i pokazania reklamy związanej z Państwa upodobaniami dzięki analizie Państwa zwyczajów surfowania. Jeżeli dalej będą Państwo po niej surfować uznajemy, że akceptują Państwo ich użycie. Mogą Państwo zmienić konfigurację lub uzyskać więcej informacji klikając ‘tutaj’.

Akceptuj / Zamknij okno