image events 01

Dawn, wzór o 360º dla pełnego oświetlenia przestrzeni

Ta kolekcja, należąca do linii Decorative, to rodzina opraw oświetleniowych o ponadczasowym wzornictwie, opracowana w celu dostarczenia dużej funkcjonalności, uniwersalności użycia i elegancji 

Kolekcja Dawn, należąca do linii Decorative, to rodzina opraw oświetleniowych o ponadczasowym wzornictwie, opracowana w celu dostarczenia dużej funkcjonalności, uniwersalności użycia i elegancji.

Dostępna w wersji kinkietu, lampy podłogowej i wiszącej, oferuje wygodę i świadczenia zaspokajające potrzeby oświetlenia w różnych porach dnia. Na przykład, dotykowy ściemniacz w połowie wysokości nogi lampy podłogowej, rotacyjne łopatki obracające się o 360º, regulowane natężenie światła czy teleskopowy element wiszący dla wybrania wysokości w momencie instalowania.

Wykonany z wtryskiwanego aluminium i wykończony na biało, ten wzór nawiązuje do przejrzystego i czystego stylu o temperaturze koloru 3000K. Jego wysoka moc i lumeny gwarantują pełne oświetlenie przy minimalnej ilości elementów (wiszącej lampie o 3200lm, kinkiecie i lampie podłogowej o 2328lm).

Z uwagi na jej właściwości ta rodzina jest doskonała do użycia w mieszkaniach, przejściach, salonie lub innych pomieszczeniach czy też w projektach hotelowych i restauracjach poprzez powtórzenie elementów.

POBIERZ INF. O PRODUKTACH

OTRZYMAJ NASZ BIULETYN

Podziel się

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje swoje własne ciasteczka i osób trzecich w celu polepszenia naszych usług i pokazania reklamy związanej z Państwa upodobaniami dzięki analizie Państwa zwyczajów surfowania. Jeżeli dalej będą Państwo po niej surfować uznajemy, że akceptują Państwo ich użycie. Mogą Państwo zmienić konfigurację lub uzyskać więcej informacji klikając ‘tutaj’.

Akceptuj / Zamknij okno