image events 01

Voiles jest już na magazynie

Voiles, zaprojektowana przez francuzkę Céline Wright, jest wyprodukowana z Washi, japońskiego papieru, który pozwala na doskonałe połączenie rzemieślniczej techniki z technologią LED uzyskując oprawę oświetleniową o lekkich i organicznych kształtach

Nowa oprawa oświetleniowa Grok w dużej wersji (Min. 1200 / Maks. 5500) jest już na magazynie, podczas gdy najmniejsza jej wersja (Min. 1000 / Maks. 5000) będzie dostępna od 20 lutego 2018 r.

Voiles, zaprojektowana przez francuzkę Céline Wright, jest wyprodukowana z Washi, japońskiego papieru, który pozwala na doskonałe połączenie rzemieślniczej techniki z technologią LED uzyskując oprawę oświetleniową o lekkich i organicznych kształtach. Równolegle do jej prezentacji w marcu na minionych targach Euroluce, rozpoczęty został we Francji proces produkcyjny w sposób całkowicie rzemieślniczy i obecnie Voiles jest już gotowa do dystrybucji.

Nowa oprawa oświetleniowa jest dostępna w dwóch wykończeniach, w bieli i chromie, a poszczególne rozmiary są wyszczególnione w dołączonej broszurze. Mogą w niej  Państwo skonsultować wszystkie właściwości techniczne tej lampy wiszącej, która jest oferowana do wbudowania lub na powierzchnię oraz w różnych wersjach regulowanych odcięciem fazy, dali lub 1-10V.

POBIERZ INF. O PRODUKTACH

OTRZYMAJ NASZ BIULETYN

Podziel się

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje swoje własne ciasteczka i osób trzecich w celu polepszenia naszych usług i pokazania reklamy związanej z Państwa upodobaniami dzięki analizie Państwa zwyczajów surfowania. Jeżeli dalej będą Państwo po niej surfować uznajemy, że akceptują Państwo ich użycie. Mogą Państwo zmienić konfigurację lub uzyskać więcej informacji klikając ‘tutaj’.

Akceptuj / Zamknij okno