image events 01

Trzy dni i… jesteśmy w Nowym Jorku!

Odwiedź nas na Boutique Design i skorzystaj, aby poznać nasze ostatnie nowości dla USA i Kanady

W najbliższych dniach 12 i 13 listopada, Nowy Jork, stolica mody i tendencji obchodzić będzie 8-ą edycję Boutique Design. Te targi gościć będą projektantów wnętrz, architektów i producentów wysokiej klasy elementów zdobniczych dla branży hotelarskiej, pośród których nie zabraknie LEDS-C4. Czekamy na Państwa wizytę na stoisku 1134!

Ponad 600 stoisk na targach, które oferują szeroki program konferencji, pokazów, praktycznych warsztatów i wyjątkowych wydarzeń towarzyskich w niektórych z najbardziej interesujących przestrzeni na Manhattanie. Z pewnością to sprzyjająca atmosfera do poszerzenia wiedzy i utworzenia sieci handlowych.

Kilka dni później, w dniach 21 i 22 listopada, nasz zespół handlowy przemieści się do brytyjskiej stolicy, aby wziąć udział w jednym z najważniejszych spotkań w Londynie i Europie w zakresie wzornictwa hotelowego, Sleep Event. Jeżeli pragną Państwo odkryć nasze produkty i ostatnie nowości dla tego sektora, proszę pamiętać odwiedzić nas na stoisku M33.

To będą dwa dni poświęcone wzornictwu, architekturze i nowościom dla hoteli, których tematem przewodnim w tej edycji jest lojalność. Ich celem jest odkrycie tego, co mogą zaoferować hotele, oprócz czysto funkcjonalnych elementów, aby wywołać trwałe i pełne natchnienia wspomnienia jakimi klienci pragną podzielić się.

Intensywny październik
Te targi nadchodzą po intensywnym październiku, w czasie którego byliśmy obecni na różnych targach międzynarodowych. Nasze produkty zostały wystawione na 20-ej edycji PIR Expo Russian Hospitality Week i na Isaloni Moscow, rosyjskich targach będących punktem odniesienia w dziedzinie wystroju wnętrz i wzornictwa. Ponadto, nie zabrakło nas na corocznym spotkaniu Light Middle East, odbywającym się w Dubaju pomiędzy 17 a 19 października. 

POBIERZ INF. O PRODUKTACH

OTRZYMAJ NASZ BIULETYN

Podziel się

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje swoje własne ciasteczka i osób trzecich w celu polepszenia naszych usług i pokazania reklamy związanej z Państwa upodobaniami dzięki analizie Państwa zwyczajów surfowania. Jeżeli dalej będą Państwo po niej surfować uznajemy, że akceptują Państwo ich użycie. Mogą Państwo zmienić konfigurację lub uzyskać więcej informacji klikając ‘tutaj’.

Akceptuj / Zamknij okno