image events 01

LEDS-C4 bierze udział w oświetleniu nowego centrum biznesowego Arpège Trocadéro w Paryżu

To centrum zostało w pełni wyremontowane w ciągu bieżącego 2017 roku według projektu D.R. Works, w którym LEDS-C4 współpracowało oświetlając różne przestrzenie

W minionym miesiącu wrześniu zostało zainaugurowane w stolicy Francji nowe centrum biznesowe Paris Trocadéro, które mieści się w sercu 16 dzielnicy francuskiej stolicy, naprzeciw Wieży Eiffla i bardzo blisko Pól Elizejskich. To centrum zostało w pełni wyremontowane w ciągu bieżącego 2017 roku według projektu D.R. Works (Grupy Dragon Rouge), w którym LEDS-C4 współpracowało oświetlając różne przestrzenie.

Centrum biznesowe Grupy Arpège posiada salę widowiskową mogącą pomieścić 150 osób i 7 modułowych sal spotkań, z których jedna jest interaktywną salą twórczą, całkowicie niekonwencjonalną i doskonałą do sesji burzy mózgów czy nieformalnych spotkań. Ponadto, jego wyposażenie oferuje przestrzenie przeznaczone do prywatnych posiłków o pojemności do 55 osób.

Do oświetlenia tych przestrzeni użyte zostały różne rozwiązania oświetleniowe o technologii LED, sterowane w oparciu o protokół DALI z gamy Technical, takie jak taśma typu ON HP. Dodatkowo, zastosowane zostały PLAY OPTICS w prywatnych salonach, DELTACOB w sali widowiskowej, VOL do oświetlenia wspólnych przestrzeni oraz BACKLIGHT w biurach.

POBIERZ INF. O PRODUKTACH

OTRZYMAJ NASZ BIULETYN

Podziel się

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje swoje własne ciasteczka i osób trzecich w celu polepszenia naszych usług i pokazania reklamy związanej z Państwa upodobaniami dzięki analizie Państwa zwyczajów surfowania. Jeżeli dalej będą Państwo po niej surfować uznajemy, że akceptują Państwo ich użycie. Mogą Państwo zmienić konfigurację lub uzyskać więcej informacji klikając ‘tutaj’.

Akceptuj / Zamknij okno