image events 01

'BUILDING OF THE YEAR' 2017 W BUŁGARII DLA PARADISE BLUE HOTEL, OŚWIETLONEGO PRZEZ LEDS-C4

W Bułgarii 'Building of the Year' to najbardziej prestiżowy krajowy konkurs w dziedzinie inwestycji, budownictwa i architektury, który wyróżnia najlepsze projekty roku. Do oświetlenia tego hotelu zostały użyte oprawy oświetleniowe różnych marek LEDS-C4

W dniu 14 grudnia odbyła się gala poświęcona „Building of the Year 2017”, prestiżowym nagrodom, które zostały ustanowione w Bułgarii w roku 2002 w celu uznania najlepszych projektów architektonicznych i budowlanych tego kraju. W kategorii Hoteli i Kompleksów Wypoczynkowych zwycięzcą okazał się Paradise Blue Hotel, który został oświetlony przez LEDS-C4.

Ten hotel, który otworzył swoje drzwi dla klientów w sierpniu 1969r., został całkowicie odnowiony i zmodernizowany. Głównymi celami podczas projektowania nowego kompleksu było zachowanie charakterystycznej przylegającej sylwetki dawnego budynku, uzyskanie maksymalnej ilości pokoi hotelowych wychodzących na morze oraz biały kolor na zewnątrz hotelu będący tradycyjną cechą tego regionu. Projekt elewacji jest zupełnie biały, a różnorodne wielkości i wzory paneli elewacji oraz dekoracyjne kratki tworzą wrażenie piany, ruchu i fal morza.

Za pośrednictwem naszego współ-laboratorium Prisma.bg, LEDS-C4 zaprojektowało ogólne oświetlenie tego kompleksu hotelowego łącząc detale dekoracyjne z technicznymi różnych marek firmy, takich jak lampę wiszącą Tulip z kinkietem Grok, lampę stojącą do salonu Ping z linii Decorative z lampą stojącą Smooth z Outdoor. Oprócz tego, dla tego projektu LEDS-C4 wykonało pół setki detali dostosowanych do potrzeb poszczególnych przestrzeni hotelu.

POBIERZ INF. O PRODUKTACH

OTRZYMAJ NASZ BIULETYN

Podziel się

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje swoje własne ciasteczka i osób trzecich w celu polepszenia naszych usług i pokazania reklamy związanej z Państwa upodobaniami dzięki analizie Państwa zwyczajów surfowania. Jeżeli dalej będą Państwo po niej surfować uznajemy, że akceptują Państwo ich użycie. Mogą Państwo zmienić konfigurację lub uzyskać więcej informacji klikając ‘tutaj’.

Akceptuj / Zamknij okno