image events 01

Voiles, 2017 Best of Year Award Honoree

Ta oprawa oświetleniowa zaprojektowana przez Francuzkę, Céline Wright, zdobyła wyróżnienie „Honoree” będąc finalistką w kategorii wiszących lamp oświetleniowych

Jesteśmy dumni, że możemy podzielić się z Wami wyróżnieniem przyznanym przez Interior Design oprawie Voiles w ramach nagrody Best of Year 2017. Ta oprawa oświetleniowa zaprojektowana przez Francuzkę, Céline Wright, zdobyła wyróżnienie „Honoree” będąc finalistką w kategorii wiszących lamp oświetleniowych.

Organizowane przez czasopismo Interior Design, Best of Year to nagrody przemysłu wzorniczego oddające hołd najważniejszej pracy mijającego roku i doceniające projektantów, architektów oraz producentów z całego świata. Nagrody zostały wręczone na corocznej gali jaka odbyła się 1 grudnia w mieście Nowy Jork.

 

POBIERZ INF. O PRODUKTACH

OTRZYMAJ NASZ BIULETYN

Podziel się

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje swoje własne ciasteczka i osób trzecich w celu polepszenia naszych usług i pokazania reklamy związanej z Państwa upodobaniami dzięki analizie Państwa zwyczajów surfowania. Jeżeli dalej będą Państwo po niej surfować uznajemy, że akceptują Państwo ich użycie. Mogą Państwo zmienić konfigurację lub uzyskać więcej informacji klikając ‘tutaj’.

Akceptuj / Zamknij okno