image events 01

MAAI, PROSTOTA ZAMIENIONA W SZTUKĘ

Ten kinkiet może być zainstalowany na ścianie, kierując światło ku sufitowi lub ku podłodze, bądź na suficie, kierując je ku którejś ze ścian lub może tworzyć opcję mieszaną. Może być ustawiony pod kątem 350º dzięki niewidocznemu mechanizmowi obrotowemu

Jedną z najbardziej interesujących nowości w nowym katalogu 2018 to Maai, nowy kinkiet z gamy Technical. Opracowany przez Leds C4 we współpracy ze studiem oświetleniowym Artec3 Studio jest oprawą oświetleniową przeznaczoną do wnętrz, absolutnie uniwersalną i możliwą do dopasowania do każdego rodzaju przestrzeni. Jej czysty i neutralny wzór geometryczny czyni ją tak prostą, że wydaje się być dziełem sztuki.

Zbudowana jest ona z dwóch zupełnie identycznych detali. Każdy z korpusów jest biały, prostokątny i płaski oraz może pomieścić w boku liczącym zaledwie 3 cm całą technologię potrzebną do wyemitowania silnego strumienia od 900 do 3360 lumenów. Na pierwszy rzut oka chodzi o dwa białe, idealne prostokąty, lecz po zaświeceniu jedna ze stron nabiera życia dzięki całkowicie opalowemu dyfuzorowi wypełniającemu przestrzeń światłem.

Połączenie pomiędzy tymi detalami jest za razem systemem mocującym i niewidocznym mechanizmem obrotowym przekręcającym je pod kątem 350º.  W ten sposób każdy detal może być kierowany ku innej powierzchni ściany. Dzięki temu możemy używać Maai jako kinkietu na ścianę, kierując światło ku sufitowi lub ku podłodze, bądź jako oprawę oświetleniową na suficie, kierując je ku którejś ze ścian. Również można ją zestawiać, gdyż każdy korpus odrębnie jest kontrolowany. W każdym przypadku, za sprawą tej oprawie oświetleniowej uzyskujemy nie tylko pośrednie oświetlenie w 100% komfortowe, lecz również w pełni zintegrowane z architekturą.

JAKOŚĆ, JEDNOLITOŚĆ I KOMFORT WIDZENIA

Liczne moduły Led zostały strategicznie ustawione na powierzchni emisyjnej tak, aby w połączeniu z najwyższej jakości materiałem dyfuzyjnym uzyskać jednolitość i nadzwyczajny komfort widzenia.

Maai może być wspaniałą opcją w projektach mieszkalnych lub we wspólnych przestrzeniach przejść, w których wymagany jest dobry poziom oświetlenia, choć przyznaje się pierwszeństwo komfortowi widzenia oraz zintegrowaniu z architekturą. Występuje w neutralnej i zimnej temperaturze koloru, obydwie o podwyższonym współczynniku odtwarzania koloru i optymalnej sprawności.

Ponadto, może zostać włączona do protokołu sterowania oświetleniem Dali w celu regulowania natężenie strumienia oraz określania sytuacji, kiedy światło dopasowuje się do życia codziennego osób.

POBIERZ INF. O PRODUKTACH

OTRZYMAJ NASZ BIULETYN

Podziel się

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje swoje własne ciasteczka i osób trzecich w celu polepszenia naszych usług i pokazania reklamy związanej z Państwa upodobaniami dzięki analizie Państwa zwyczajów surfowania. Jeżeli dalej będą Państwo po niej surfować uznajemy, że akceptują Państwo ich użycie. Mogą Państwo zmienić konfigurację lub uzyskać więcej informacji klikając ‘tutaj’.

Akceptuj / Zamknij okno