image events 01

Odkryj nas ponownie na Light + Building

W trakcie wiodących targów z zakresu oświetlenia, elektrotechniki i automatyki budynków oficjalnie przedstawimy nasz nowy wizerunek marki

Wypuszczając katalog 2018 LEDS C4 pokazaliśmy światu nasz nowy wizerunek marki. Zmiana, która będzie widoczna bardziej niż kiedykolwiek wcześniej podczas Light + Building 2018, wiodących targów na świecie z branży oświetleniowej, elektrotechniki i automatyki budynków, jakie odbędą się we Frankfurcie nad Menem pomiędzy 18 a 23 marca.

W trakcie sześciu dni tego wydarzenia wystawimy nasze główne nowości kładąc nacisk na wielofunkcyjność naszych rozwiązań świetlnych, ich uniwersalność, konkurencyjność i jakość. Krótko mówiąc, poprzez wystawienie opraw oświetleniowych na stoisku na Light + Building pragniemy umocnić nasze motto „Light for all” oraz pokazać chęć i zdolność zaoferowania rozwiązań z zakresu oświetlenia dla każdego projektu świetlnego w każdym państwie na świecie.

Przez wszystkie dni tych targów będziecie mogli zobaczyć i przetestować każdą z marek - LEDS C4, Grok i Forlight - na naszych stoiskach mieszczących się w pawilonie 1.1, D50 - E51.

Czekamy na Ciebie!

POBIERZ INF. O PRODUKTACH

OTRZYMAJ NASZ BIULETYN

Podziel się

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje swoje własne ciasteczka i osób trzecich w celu polepszenia naszych usług i pokazania reklamy związanej z Państwa upodobaniami dzięki analizie Państwa zwyczajów surfowania. Jeżeli dalej będą Państwo po niej surfować uznajemy, że akceptują Państwo ich użycie. Mogą Państwo zmienić konfigurację lub uzyskać więcej informacji klikając ‘tutaj’.

Akceptuj / Zamknij okno