image events 01

Nowy katalog z zakresu wentylacji LEDS C4

LEDS C4 wypuszcza nowy katalog wentylatorów z trzema wyróżniającymi się nowościami oraz szeroką gamą produktów, które mogą dostosować się do wszelkich potrzeb

LEDS C4 wypuszcza nowy katalog wentylatorów z trzema wyróżniającymi się nowościami oraz szeroką gamą produktów, które mogą dostosować się do wszelkich potrzeb. Ten katalog skupia zróżnicowaną ofertę produktów o odmiennych rozmiarach, materiałach, kolorach i wykończeniach.

Pośród nowości odnajdziemy cieszącą się powodzeniem rodzinę STEM, która powiększyła się dzięki nowemu wykończeniu z jasnego drewna i możliwości wprowadzenia oprawy oświetleniowej. Wentylator WIND o nowoczesnym wzorze posiada odwracalne łopatki, które pozwalają wybrać pomiędzy wykończeniem w bieli bądź w drewnie. Ten wentylator jest również oferowany z lub bez światła.

Na zakończenie, kolekcja wentylatorów GREGAL odznacza się nowoczesnym wzorem i zaawansowaną technologią. To wysokiej klasy detal, który dostarcza ogromnego potencjału świetlnego i doskonale dostosowuje się do prywatnych przestrzeni lub obszarów handlowych, kawiarni bądź restauracji.

Pobierz katalog i odkryj ostatnie nowości z zakresu wentylacji

POBIERZ INF. O PRODUKTACH

OTRZYMAJ NASZ BIULETYN

Podziel się

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje swoje własne ciasteczka i osób trzecich w celu polepszenia naszych usług i pokazania reklamy związanej z Państwa upodobaniami dzięki analizie Państwa zwyczajów surfowania. Jeżeli dalej będą Państwo po niej surfować uznajemy, że akceptują Państwo ich użycie. Mogą Państwo zmienić konfigurację lub uzyskać więcej informacji klikając ‘tutaj’.

Akceptuj / Zamknij okno