image events 01

Firma LEDS C4 oczarowuje na Light+Building swoim nowym wizerunkiem i prezentacją nowości

Bardzo dziękujemy za Państwa wizytę! Proszę rzucić okiem na nasze nowości i katalog 2018

To było 6 intensywnych dni, podczas których firma LEDS C4 zaprezentowała branży oświetleniowej jej nową tożsamość, komunikat i motto, „Light for all”. To odnowienie przełożyło się na staranne wyeksponowanie produktów, co z kolei przyciągnęło wzrok wielu profesjonalistów. Light+Building, wiodące targi na świecie z branży oświetleniowej, elektrotechniki i automatyki budynków, ruszyły minionego 18 marca i zamknęły swoje wrota tego 23 marca.

We Frankfurcie otrzymaliśmy pozytywne opinie od naszych klientów i współpracowników w odniesieniu do kroku jaki poczyniliśmy w zakresie nowego wizerunku i nowości technicznych. Nasz zespół miał okazję skontaktowania się z naszymi tradycyjnymi partnerami i otworzył nowe drogi do przyszłej współpracy, prezentując ostatnie nowości poszczególnych linii Technical, Outdoor i Decorative, w stosunku do których zebrał on bardzo dobre wrażenia.

Efemeryczna przestrzeń LEDS C4 na Light+Building kładła nacisk na wielofunkcyjność naszych produktów oświetleniowych, ich uniwersalność, konkurencyjność i jakość oraz szeroką ich gamę. Prezentacja każdej kolekcji odbyła się odrębnie dla każdej z nich w celu podkreślenia jej właściwości. W linii Technical wyróżniała się jakość produktów opracowanych dla bardzo specyficznego oświetlenia; w Decorative wykorzystane zostały środki muzeograficzne w celu wyjaśnienia i usytuowania w kontekście produktów; natomiast w detalach z Outdoor ucieleśniła się ich zdolność do przekształcania zewnętrznej przestrzeni nocą.

Ponadto, w odniesieniu do tematu przewodniego targów Light + Building, „Harmonijnej estetyki i dobrobytu", wyróżniała się nasza prezentacja możliwości jakie daje Human Centric Lighting (HCL), które stawia człowieka w centrum każdego projektu oświetleniowego, oraz korzyści płynących z technologii CASAMBI.

POBIERZ INF. O PRODUKTACH

OTRZYMAJ NASZ BIULETYN

Podziel się

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje swoje własne ciasteczka i osób trzecich w celu polepszenia naszych usług i pokazania reklamy związanej z Państwa upodobaniami dzięki analizie Państwa zwyczajów surfowania. Jeżeli dalej będą Państwo po niej surfować uznajemy, że akceptują Państwo ich użycie. Mogą Państwo zmienić konfigurację lub uzyskać więcej informacji klikając ‘tutaj’.

Akceptuj / Zamknij okno