image events 01

LEDS C4 OŚWIETLA SALON PRZEDSTAWICIELA MAZDY W MELBOURNE

Wykorzystane zostały różne techniczne oprawy oświetleniowe, które służą do uwypuklenia poszczególnych modeli samochodów

Firma LEDS C4 wzięła udział w oświetleniu nowego salonu przedstawiciela Mazdy mieszczącego się w Melbourne, Australii. Chodzi tu o nowy lokal, za pomocą którego ta marka samochodów zaczyna odnawianie swoich salonów wystawowych w tym państwie i stara się pójść o krok dalej w doświadczeniu klienta w momencie zakupu.

Dla tej japońskiej marki, w trakcie jazdy dwa elementy są ważne – samochód i kierowcy. Z tymi właśnie kierowcami próbuje nawiązać silny związek, stworzyć więź opartą na technologicznych atrybutach, wzornictwie jej samochodów i wspaniałym doświadczeniu zakupu marki.

Jako nowość, ten salon wystawowy wyposażony jest w strefę doświadczalną, gdzie odbywa się przekazywanie pojazdów. Oświetlona za pośrednictwem reflektorów Bond Tube z naszego katalogu technicznego, ta sala w futurystycznym stylu została opracowana w celu uwypuklenia właściwości poszczególnych modeli samochodów i stworzenia atmosfery dużego wyczekiwania w momencie, kiedy klient odbiera swój nowy zakup.

Równolele w tym projekcie również zostały użyte dekoracyjne opraw Play Optics w salach ekspozycyjnych i strefie klienta.


 

Lokalizacj: Melbourne, Australia
Architekt / Dekorator wnętrz: Ric Rossi  I  SPACEOS, Architecture & Interior Design
Zdjęcia: Matt Walsh

POBIERZ INF. O PRODUKTACH

OTRZYMAJ NASZ BIULETYN

Podziel się

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje swoje własne ciasteczka i osób trzecich w celu polepszenia naszych usług i pokazania reklamy związanej z Państwa upodobaniami dzięki analizie Państwa zwyczajów surfowania. Jeżeli dalej będą Państwo po niej surfować uznajemy, że akceptują Państwo ich użycie. Mogą Państwo zmienić konfigurację lub uzyskać więcej informacji klikając ‘tutaj’.

Akceptuj / Zamknij okno