image events 01

RADAR, MAKSYMALNY PRZEJAW MINIMALIZMU

Chodzi tu o kinkiet do czytania, który dostarcza czytelnikowi dużego komfortu wizualnego. Jego czysty, nowoczesny i minimalistyczny wzór pozwala na dostosowanie się do każdego rodzaju pokoju

Radar to maksymalny przejaw minimalizmu. Ten kinkiet do czytania opracowany został w celu wkomponowania się w każdy pokój, niezależnie w jakim będzie on stylu, gdyż posiada czysty, nowoczesny i minimalistyczny wzór.

O wysokich technicznych właściwościach użytkowych ów kinkiet dostarcza czytelnikowi dużego komfortu wizualnego i temperatury barwowej 3000K.

Radar jest dostępny w bieli, czerni i gamie kolorów The Colors oraz ma doskonałe wykończenia, dbając o każdy szczegół tak, aby nic nie zakłóciło przeznaczenia tego detalu.

POBIERZ INF. O PRODUKTACH

OTRZYMAJ NASZ BIULETYN

Podziel się

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje swoje własne ciasteczka i osób trzecich w celu polepszenia naszych usług i pokazania reklamy związanej z Państwa upodobaniami dzięki analizie Państwa zwyczajów surfowania. Jeżeli dalej będą Państwo po niej surfować uznajemy, że akceptują Państwo ich użycie. Mogą Państwo zmienić konfigurację lub uzyskać więcej informacji klikając ‘tutaj’.

Akceptuj / Zamknij okno