image events 01

W MAJU SPOTKAMY SIĘ W DUBAJU, CHICAGO, KOPENHADZE I NOWYM JORKU. CZEKAMY NA CIEBIE!

LEDS C4 weźmie udział w Middle East Lighting Design, Lightfair International, Architect@work Copenhagen i ICFF w Nowym Jorku

W najbliższym miesiącu maju będziemy bardzo aktywnie brać udział w targach i wydarzeniach w różnych częściach świata. W dniach 2 i 3 maja będziemy mieli okazję spotkać się w Dubaju na Middle East Lighting Design Summit 2018, w charakterze jednego z ich Bronze Sponsor. Siódma edycja tych targów skupi się na tendencjach, technologiach i bieżących praktykach, jakie kształtują przemysł projektowania oświetlenia, gromadząc ekspertów z zakresu oświetlenia, projektantów i architektów.

W kolejnym tygodniu, od 8 do 10 maja, przeniesiemy się do Chicago, aby wziąć udział w Lightfair International, jednych z największych na świecie corocznych targów oświetleniowych i architektury handlowej, które przyciągają profesjonalistów z zakresu projektowania, oświetlenia, architektury i inżynierii. To spotkanie specjalizujące się w projektach nastawionych na architekturę centr rozrywki, ośrodków zdrowia, restauracji, projektowanie krajobrazów i transport.

W przyszłym miesiącu również możecie nas odwiedzić na Architect@work Copenhagen. Produkty, jakie wystawimy w trakcie tego wydarzenia, zostały uprzednio ocenione i dopuszczone przez jury składającego się z architektów i projektantów wnętrz.

Na koniec, od 20 do 23 maja, będziemy ponowie gościć w USA, a konkretniej w Nowym Jorku, aby wziąć udział w trzydziestej edycji ICFF NYC. W trakcie czterech dni targów Javits Center zamieni się w istne mrowi przyciągające ponad 36.000 architektów, projektantów wnętrz, dystrybutorów i innych profesjonalistów z branży w celu zapoznania się szerokim, nowatorskim, oryginalnym i awangardowym wyborem detali z zakresu gospodarstwa domowego.

POBIERZ INF. O PRODUKTACH

OTRZYMAJ NASZ BIULETYN

Podziel się

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje swoje własne ciasteczka i osób trzecich w celu polepszenia naszych usług i pokazania reklamy związanej z Państwa upodobaniami dzięki analizie Państwa zwyczajów surfowania. Jeżeli dalej będą Państwo po niej surfować uznajemy, że akceptują Państwo ich użycie. Mogą Państwo zmienić konfigurację lub uzyskać więcej informacji klikając ‘tutaj’.

Akceptuj / Zamknij okno