image events 01

ODKRYJ WSZYSTKIE ZASTOSOWANIA NASZEGO TAGLIO DI LUCE

Za pomocą TAGLIO DI LUCE, LEDS C4 prezentuje nowy pomysł na oświetlenie, system linearny w którym światło i architektura zlewają się

TAGLIO DI LUCE pozwala na bawienie się światłem i tworzenie różnych zestawień, dostarczając charakteru i osobowości przestrzeniom oraz eleganckiego i oryginalnego oświetlenia wszelkiego rodzaju wnętrzom. Chodzi tutaj o uniwersalne i elastyczne rozwiązanie, opracowane w celu zintegrowania światła zarówno w prostych przestrzeniach jak i w dużych przestrzeniach, takich jak lobby hotelowe, restauracje czy salony wystawowe.

Za pośrednictwem naszego nowego magazynu monograficznego będziesz mógł odkryć różne opcje jakie oferuje to nowatorskie rozwiązanie. W ten sposób prezentujemy szeroki wachlarz możliwości zastosowań, jakie może mieć ten detal o bardzo zróżnicowanym charakterze.

POBIERZ INF. O PRODUKTACH

OTRZYMAJ NASZ BIULETYN

Podziel się

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje swoje własne ciasteczka i osób trzecich w celu polepszenia naszych usług i pokazania reklamy związanej z Państwa upodobaniami dzięki analizie Państwa zwyczajów surfowania. Jeżeli dalej będą Państwo po niej surfować uznajemy, że akceptują Państwo ich użycie. Mogą Państwo zmienić konfigurację lub uzyskać więcej informacji klikając ‘tutaj’.

Akceptuj / Zamknij okno