image events 01

LEDS C4 podkreśla naturalną dekorację siedziby Verdissimo w Paterna

Rozwiązania świetlne wytwarzają komfort widzenia we wnętrzach biur Verdissimo, jednocześnie pozwalają na zaakcentowanie zastosowanych środków dekoracyjnych.

We współpracy z zespołem architektów z Biura Perretta i lighting designerem Paco Guijarro, z Stucco Llums, firma LEDS C4 wzięła udział w projekcie oświetlenia siedziby międzynarodowej firmy Verdissimo zlokalizowanej w Paterna, w Walencji (Hiszpanii). Verdissimo jest czołową firmą z branży kwiatów stabilizowanych, liści i drzew. To rozwiązania dekoracyjne w 100% naturalne i praktycznie niewymagające utrzymania.

Przy tym projekcie zostały zastosowane różne rozwiązania świetlne przeznaczone do podkreślenia naturalnych elementów dekoracyjnych jakie wyróżniają tę firmę. Inne z zainstalowanych opcji pozwalają na stworzenie relaksującej atmosfery i oferują duży komfort widzenia w różnych przestrzeniach pracy.

A konkretniej, wybrano oświetlenie techniczne wykorzystując odmienny typ produktów z rodzin Sia, Luno, Play Deco Surface, jak również rozwiązanie liniowe z Taglio di luce.

 

Informacje:

Projekt: Siedziba Verdissimo
Lokalizacja: Paterna (Walencja), Hiszpania
Architekt: Biuro Perreta
Projektant oświetlenia: Paco Guijarro, Stucco Llums

POBIERZ INF. O PRODUKTACH

OTRZYMAJ NASZ BIULETYN

Podziel się

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje swoje własne ciasteczka i osób trzecich w celu polepszenia naszych usług i pokazania reklamy związanej z Państwa upodobaniami dzięki analizie Państwa zwyczajów surfowania. Jeżeli dalej będą Państwo po niej surfować uznajemy, że akceptują Państwo ich użycie. Mogą Państwo zmienić konfigurację lub uzyskać więcej informacji klikając ‘tutaj’.

Akceptuj / Zamknij okno