image events 01

CONTRAST, KOLEKCJA Z CHARAKTEREM

Oferuje oświetlenie o ciepłej barwie, przy dużej różnorodności opcji i możliwości

Kontynuując tendencję w stylu vintage, LEDS C4 prezentuje Contrast, rodzinę o wyglądzie przemysłowym zaprojektowaną specjalnie dla działalności restauratorskiej.

Składająca się z dwóch lamp wiszących i dwóch kinkietów, obydwa w E27, dostarcza ona wspaniałej okazji do personalizacji z uwagi na możliwość łączenia materiałów naturalnych - drewna lub cementu wspornika z różnymi opcjami abażurów, dużych lub małych, w czerni, złotych lub w gamie The Colors.

Teleskopowy kinkiet pozwala na skierowanie wiązki światła tam, gdzie się jest to konieczne i okazuje się być produktem bardzo elastycznym dla przestrzeni, w których wymagana jest tego rodzaju zdolność dostosowywania się.

Contrast to kolekcja z charakterem, która dostarcza oświetlenia o ciepłej barwie, przy dużej różnorodności opcji i możliwości.

POBIERZ INF. O PRODUKTACH

OTRZYMAJ NASZ BIULETYN

Podziel się

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje swoje własne ciasteczka i osób trzecich w celu polepszenia naszych usług i pokazania reklamy związanej z Państwa upodobaniami dzięki analizie Państwa zwyczajów surfowania. Jeżeli dalej będą Państwo po niej surfować uznajemy, że akceptują Państwo ich użycie. Mogą Państwo zmienić konfigurację lub uzyskać więcej informacji klikając ‘tutaj’.

Akceptuj / Zamknij okno