image events 01

Villas 100% LEDS C4

Profesjonaliści z AO Arquitectos i projektantka wnętrz Nadia Santo zaufali różnym detalom Outdoor i Decorative firmy LEDS C4 w projekcie Mediterranean Luxury Villas

Mediterranean Luxury Villas, położone w Finestrat (Walencji), to projekt AO Arquitectos i projektantki wnętrz Nadia Santo, którzy zaufali różnym rodzinom opraw firmy LEDS C4 w celu oświetlenia wnętrza i zewnętrznej części budynków. Ten kompleks mieszkalny usytuowany jest w jednym z najbardziej urokliwych zakątków wybrzeża lewantyńskiego, w Balcón de Finestrat.

Otoczony górami i o uprzywilejowanym widoku na wybrzeże Benidorm, kompleks posiada w sumie 16 willi wkomponowanych w górski krajobraz. Są to najwyższej jakość wille, gdyż podczas ich budowy przestrzegane były surowe kontrole jakości, a zarazem wykorzystano materiały najlepszych marek na poziomie międzynarodowym i stanowiące punkt odniesienia pod względem wzornictwa.

Oświetlenie w tym projekcie stanowi kluczowy punkt estetyki. W ciągu dnia światło słoneczne oświetla każdy kąt domu mieszkalnego. Podczas, gdy nocą projekt oświetleniowy nabiera specjalnego znaczenia. Na zewnątrz jego celem jest podkreślenie powierzchni elementów konstrukcyjnych, a ponadto, za pomocą punktów oświetleniowych wyróżnione zostają zewnętrzne strefy, jakimi są schody, droga dostępu i poszczególne obszary ogrodów.

Dla osiągnięcia tego zastosowano rozwiązania z katalogu Outdoor firmy LEDS C4, takie jak Kossel, Afrodita, Gea, Nemesis, Icaro i Dot. Natomiast, do wewnątrz wybrano rozwiązania z linii Decorative, jakimi są Liad dla wewnętrznych schodów i Stylus dla blatu umiejscowionego w kuchni oraz stołu w jadalni.

 

Informacje:

Biuro projektowe architektury wnętrz: AO Arquitectura

Architekt: Pedro Gambín Hurtado

Architekt techniczny: Jose Manuel Galindo Benito

Firma budowlana: Construcciones Galysan

Developer: Hábitat Creativa

Projektant wnętrz: Nadia Santo Marhuenda

Fotograf: Diego Pazo

POBIERZ INF. O PRODUKTACH

OTRZYMAJ NASZ BIULETYN

Podziel się

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje swoje własne ciasteczka i osób trzecich w celu polepszenia naszych usług i pokazania reklamy związanej z Państwa upodobaniami dzięki analizie Państwa zwyczajów surfowania. Jeżeli dalej będą Państwo po niej surfować uznajemy, że akceptują Państwo ich użycie. Mogą Państwo zmienić konfigurację lub uzyskać więcej informacji klikając ‘tutaj’.

Akceptuj / Zamknij okno