image events 01

Gamma, kolekcja specjalnie zaprojektowana dla hospitality

O współczesnym wzorze, wyróżnia się doskonałym wykończeniem i dużą elastycznością zastosowania

Gamma to szeroka kolekcja specjalnie zaprojektowana dla hospitality o wielu formatach i możliwościach. Ta kolekcja o współczesnym wzorze, wyróżnia się doskonałym wykończeniem i dużą elastycznością zastosowania.

O kwadratowej lub okrągłej podstawie, z lub bez USB, z lub bez abażuru, do wbudowania lub zainstalowania na powierzchni, ten kinkiecie posiada ponad 60 możliwości.

Jednocześnie, lampa stołowa szuka bardzo minimalistycznej wersji dla światła biurka. Składa się ona z okrągłej podstawy, wystylizowanego korpusu i ruchomego czytnika dla większej funkcjonalności.

Gamma prezentowana jest w czterech trendowych wykończeniach; bieli, satynowym niklu, matowym złocie i w kolorze antracytu, z możliwością zestawiania ich pomiędzy sobą w niektórych wersjach.

POBIERZ INF. O PRODUKTACH

OTRZYMAJ NASZ BIULETYN

Podziel się

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje swoje własne ciasteczka i osób trzecich w celu polepszenia naszych usług i pokazania reklamy związanej z Państwa upodobaniami dzięki analizie Państwa zwyczajów surfowania. Jeżeli dalej będą Państwo po niej surfować uznajemy, że akceptują Państwo ich użycie. Mogą Państwo zmienić konfigurację lub uzyskać więcej informacji klikając ‘tutaj’.

Akceptuj / Zamknij okno