image events 01

LEDS C4 nabyła Carandini

Dzięki tej operacji LEDS C4 wzmacnia swoją pozycję lidera na rynku krajowym i otwiera nowe drogi dla biznesu i współdziałania pod względem technologicznym i handlowym

LEDS C4, hiszpańska grupa będąca liderem w zakresie oświetlenia technicznego i dekoracyjnego wnętrz i na zewnątrz, nastawiona na sektor zamówień publicznych, ogłasza nabycie firmy Carandini, również lidera na rynku pod względem oświetlenia publicznego. Dzięki tej transakcji LEDS C4 jeszcze bardziej umacnia swoją pozycję w branży oświetleniowej, dostarczając nowych okazji do rozwoju i pełniejszych rozwiązań.

Carandini, założona w 1919r., to wyspecjalizowana i uznana firma ze względu na innowacyjność rozwiązań w oświetleniu dróg publicznych, instalacjach przemysłowych, sportowych i innych infrastrukturach na terenie Europy, Ameryki i Afryki. Przykładem tego jest port lotniczy Londyn Heathrow i most Konstytucji z 1812r. w Kadyksie. Przy obrocie wynoszącym 20 milionów euro ugruntowała ona swój sukces na hiszpańskim rynku dzięki jakości usług, w 100% krajowej produkcji i wysokim inwestycjom w innowację techniczną produktów.

Grupa LEDS C4, o ponad 40 letnim doświadczeniu, zamknęła rok 2017 obrotem wynoszącym 74 milionów euro i utrzymującym się wzrostem 8%, będąc liderem w swojej branży na poziomie krajowym i utrwalając swoją pozycję pośród pierwszych marek na rynku międzynarodowym. Ta grupa działa w ponad 140 państwach, z biurami w Barcelonie i Madrycie oraz oddziałami w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Polsce, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Singapurze, Chinach i w Republice Południowej Afryki.

W ramach marek LEDS C4, Grok i Forlight, grupa realizuje zintegrowane projekty oświetlenia technicznego i dekoracyjnego wnętrz i na zewnątrz w jakimkolwiek miejscu na świecie przy zastosowaniu szerokiej oferty produktów dobrej jakości. Wyróżniają się projekty oświetleniowe takie jak: restauracja Gordon Ramsay Mediterranean Doha w Katarze; Radisson Blu Strand Hotel w Sztokholmie oraz przy kościele Sagrada Familia w Barcelonie.

 

POBIERZ INF. O PRODUKTACH

OTRZYMAJ NASZ BIULETYN

Podziel się

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje swoje własne ciasteczka i osób trzecich w celu polepszenia naszych usług i pokazania reklamy związanej z Państwa upodobaniami dzięki analizie Państwa zwyczajów surfowania. Jeżeli dalej będą Państwo po niej surfować uznajemy, że akceptują Państwo ich użycie. Mogą Państwo zmienić konfigurację lub uzyskać więcej informacji klikając ‘tutaj’.

Akceptuj / Zamknij okno