image events 01

Mega Ufa, centrum handlowe IKEA oświetlone przez LEDS C4

Zastosowano różne rozwiązania z katalogu Technical, wybierając systemy liniowe i taśmy LED

Za pośrednictwem naszego partnera, Family Light, firma LEDS C4 wzięła udział w projekcie oświetlenia centrum handlowego Mega w mieście Ufa w Federacji Rosyjskiej. Stanowi ono część ważnej sieci centr handlowy w Rosji zintegrowanych w Grupie IKEA.

O ponad 160.000 m2, Mega Ufa mieści 200 sklepów, pomiędzy którymi wyróżniają się sklep IKEA, wraz z hipermarketem spożywczym i sklepem z materiałami budowlanymi, a ponadto różne restauracje i domy handlowe.

Opracowany zgodnie ze standardami i stylami wzornictwa tego kraju, projekt Mega Ufa posiada różne rozwiązania z katalogu technicznego firmy LEDS C4. Wyróżniają się taśmy LED takie jak On HP i Deep, jak również wybór Infinite jako liniowego rozwiązania, co pozwala na całkowitą kontrolę oświetlenia przestrzeni.


Informacje:


Projekt: Mega Ufa – Centra Ikea w Rosji
Lokalizacja: Ufa, Federacja Rosyjska
Dystrybutor: Family Light

POBIERZ INF. O PRODUKTACH

OTRZYMAJ NASZ BIULETYN

Podziel się

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje swoje własne ciasteczka i osób trzecich w celu polepszenia naszych usług i pokazania reklamy związanej z Państwa upodobaniami dzięki analizie Państwa zwyczajów surfowania. Jeżeli dalej będą Państwo po niej surfować uznajemy, że akceptują Państwo ich użycie. Mogą Państwo zmienić konfigurację lub uzyskać więcej informacji klikając ‘tutaj’.

Akceptuj / Zamknij okno