image events 01

TEJ JESIENI BĘDZIEMY W BERLINIE, MOSKWIE, PARYŻU, NA BALI I W LONDYNIE. Czekamy na Ciebie!

Tego listopada firma LEDS C4 weźmie udział w obchodach targów Belektro w Berlinie, Interlight w Moskwie, Equiphotel w Baryżu, Hidesign na Bali oraz Sleep + Eat w Londynie

W miesiącu listopadzie będziecie nas mogli spotkać w wielu miastach na świecie. Nasza trasa rozpocznie się w Berlinie, gdzie weźmiemy udział w targach Belektro, jakie odbędą się od 6 do 8 listopada. Te targi skupiające się na najnowszych tendencjach z branży inżynierii elektrycznej, elektroniki i oświetlenia, o ponad 13.000 odwiedzających je osób, to punkt odniesienia w Niemczech do lansowania nowych produktów i rozwiązań.

W tym samym czasie, a konkretniej od 6 do 9 listopada będziemy na Interlight Moscow. To międzynarodowe wydarzenie promowane przez Light + Building, na którym zbierają się profesjonaliści od oświetlenia i inżynierii automatyzacji budynków.

Również w zbliżonych dniach, od 11 do 15 listopada, odbędą się w Paryżu targi Equiphotel, na których firma  LEDS C4 będzie obecna. Podczas tej edycji posuną się one o jeden krok dalej tworząc różne inspirujące przestrzenie, aby pomóc profesjonalistom z sektora hospitality w stworzeniu ich projektów.

Równolegle, będziesz mógł nas spotkać na Hidesign (Bali) od 7 do 9 listopada. To spotkanie, na którym czołowe firmy ds. projektowania wnętrz hotelowych i grup hotelowych dużych azjatyckich marek dążą do stworzenia zależności z innymi przedsiębiorstwami w celu wspólnego tworzenia projektów.

Ostatecznie, zakończymy ten miesiąc w Londynie, gdzie weźmiemy udział w obchodach Sleep + Eat od 20 do 21 listopada. To jedno z najważniejszych spotkań dla wzornictwa hotelowego w Wielkiej Brytanii. Wyjątkowe doświadczenie, na którym łączą się idee wzornictwa, style z innowacją oraz które przyciąga najbardziej wyróżniających się projektantów, konsultantów i architektów z sektora hospitality.

 

Skorzystaj z tych imprez w celu zapoznania się z naszymi nowościami. Czekamy na Ciebie!

POBIERZ INF. O PRODUKTACH

OTRZYMAJ NASZ BIULETYN

Podziel się

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje swoje własne ciasteczka i osób trzecich w celu polepszenia naszych usług i pokazania reklamy związanej z Państwa upodobaniami dzięki analizie Państwa zwyczajów surfowania. Jeżeli dalej będą Państwo po niej surfować uznajemy, że akceptują Państwo ich użycie. Mogą Państwo zmienić konfigurację lub uzyskać więcej informacji klikając ‘tutaj’.

Akceptuj / Zamknij okno