image events 01

Zoom, doskonała minimalistyczna oprawa oświetleniowa

Niewielka i funkcjonalna jest doskonała dla podkreślenia z dużą dokładnością obszarów krajobrazu

Zoom narodziła się ze wzrastającej tendencji do oświetlania krajobrazu, która popiera użycie minimalistycznych opraw oświetleniowych. Próbując oddać główną rolę przestrzeni i nie zniekształcając jej, powstał ten reflektor niewielkich rozmiarów i o funkcjonalnej obudowie który może zostać zainstalowany jako słupek lub punkt świetlny.

Zawiera ona sterownik i złączkę IP67, wyjątkową na rynku i zaprojektowaną, aby móc ją zakopać w podłożu. Dzięki jej akcesorium o podwójnym wejściu kabla możemy zainstalować Zoom pojedynczo lub w szeregu, ponadto na powierzchni lub bezpośrednio w ziemi bądź na trawniku.

Ta oprawa oświetleniowa pozwala na zaakcentowanie z dużą dokładnością elementów krajobrazu dzięki zintegrowanemu układowi optycznemu posiadającemu wiązkę światła wynosząca od 13 do 60 stopni.

POBIERZ INF. O PRODUKTACH

OTRZYMAJ NASZ BIULETYN

Podziel się

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje swoje własne ciasteczka i osób trzecich w celu polepszenia naszych usług i pokazania reklamy związanej z Państwa upodobaniami dzięki analizie Państwa zwyczajów surfowania. Jeżeli dalej będą Państwo po niej surfować uznajemy, że akceptują Państwo ich użycie. Mogą Państwo zmienić konfigurację lub uzyskać więcej informacji klikając ‘tutaj’.

Akceptuj / Zamknij okno